Close

MANHATTAN® wprowadza do oferty jeden z największych hubów USB dostępnych na rynku elektroniki użytkowej

Tutaj znajdziesz więcej informacji o MondoHub (161718)
Posiadając 24 porty Hi-Speed ​​USB oraz 4 porty USB SuperSpeed​​, MondoHub™ zapewnia możliwość dostępu do USB każdemu urządzeniu, które tylko będziesz chciał podłączyć do komputera.

MANHATTAN przedstawia mega produkt, którym jest 28-portowy Hub USB. MondoHub MANHATTAN wraz z mocnym zasilaczem są w stanie zarządzać dużą kolekcją urządzeń USB. W przeciwieństwie do innych takich dużych hubów USB dostępnych na rynku, MondoHub wyposażony został w 4 porty USB SuperSpeed, a także można nim ładować urządzenia lub przesyłać dane z błyskawiczną prędkością.

"MondoHub to naprawdę cool produkt, który umożliwia użytkownikom zastąpienie wielu mniej pojemnych hubów tylko jednym," powiedział Dave Sousa, dyrektor Globalnego Rozwoju marki MANHATTAN. "Inauguracja produktu odbyła się na targach CES w Las Vegas - był to ekscytujący debiutu MondoHub."

MondoHub oferuje wystarczającą ilość portów dla wszystkich urządzeń, które większość użytkowników ma ochotę podłączyć. Kompaktowa i wytrzymała obudowa posiada port zasilania i porty USB na panelu bocznym, co umożliwia lepszą organizację połączeń i minimalizuje plątaninę kabli. Ten wysokiej jakości Hub USB posiada również automatyczne zabezpieczenie przeciw przeciążeniu prądowemu dla każdego portu. Możliwość odłączenia zasilania dla każdego portu, daje użytkownikom pełną kontrolę nad podłączonymi urządzeniami.

O marce MANHATTAN
Od 1992 roku marka MANHATTAN dostarcza na rynek akcesoria komputerowe, które pomagają użytkownikom odnaleźć się w nowoczesnym cyfrowym świecie w pracy, w domu lub w podróży. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, MANHATTAN pretenduje do miana światowego lidera akcesoriów PC, oferując szeroką gamę nowatorskich produktów spełniających wszechstronne potrzeby dzisiejszego stylu życia użytkowników komputerów. Produkty MANHATTAN inspirują ludzi do kontaktu z innymi, zapewniając ochronę i kontrolę rozwiązań. Więcej informacji na Manhattanie, odwiedź www.manhattan-products.com.
Leave your comment