Close

Myszka MANHATTAN Stealth™ zdobywa nagrodę "Best Product Design" na DISTREE EMEA

Kliknij tutaj, aby poznać wszystkie produkty MANHATTAN
MANHATTAN, jeden z liderów sprzedaży akcesoriów komputerowych, otrzymał nagrodę dla najlepszego produktu w kategorii "Best Product Design" za myszkę Stealth Touch na targach DISTREE EMEA 2012 odbywających się w Monte Carlo. Myszka Stealth Touch to pierwsza mysz na rynku w pełni oparta na technologii dotykowej: bez przycisków, bez rolki scroll. Zaawansowana technologia Stealth Touch sprawia, że myszka reaguje na dotyk, oferując użytkownikowi całkowicie bezklikowe, ciche doświadczenia - takie jak przy używaniu tabletu lub smartphone'a. Wszystkie te cechy czynią z myszki MANHATTAN Stealth Touch produkt inny od wszystkich myszy dostępnych na rynku.

"Otrzymanie tej nagrody to wielki zaszczyt," powiedział Dave Sousa, dyrektor Globalnego Rozwoju marki Manhattan. "Potwierdza ona innowacyjną konstrukcję i jakość jaką dostarczamy w naszych produktach. Jesteśmy bardzo wdzięczni za uznanie, z radością wprowadzamy naszą myszkę Stealth Touch do sprzedaży."

To już szósty raz kiedy marka MANHATTAN brała udział w imprezie DISTREE. W odróżnieniu od tradycyjnych targów, DISTREE EMEA jest wydarzeniem, w którym biorą udział tylko zaproszone firmy. Jest to także jedno z największych dorocznych spotkań w kanale sprzedaży IT, na którym spotyka się kadra kierownicza dystrybutorów, detalistów i sklepów internetowych z regionu EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka).

O marce MANHATTAN
Od 1992 roku marka MANHATTAN dostarcza na rynek akcesoria komputerowe, które pomagają użytkownikom odnaleźć się w nowoczesnym cyfrowym świecie w pracy, w domu lub w podróży. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, MANHATTAN pretenduje do miana światowego lidera akcesoriów PC, oferując szeroką gamę nowatorskich produktów spełniających wszechstronne potrzeby dzisiejszego stylu życia użytkowników komputerów. Produkty MANHATTAN inspirują ludzi do kontaktu z innymi, zapewniając ochronę i kontrolę rozwiązań. Więcej informacji na Manhattanie, odwiedź www.manhattan-products.com.
Leave your comment